خب حسرت اول

1398/9/2

الان داشتم توی دیجیکالا قسمت فروش ویژه یه نگاهی میکردم همینطوری واسه اینکه نت فعلا قطعه و گوگل هم نداریم ;(

دیدیم یه کیس کامپیوتر با شرکت سازنده اچ پی گذاشته بودن من اولش به قیمتش نگاه نکردم و خوشم اومد رفتم یه نگاهی به مشخصاتش انداختم چون خیلی به سیستم کامپیوتری اینا علاقه دارم واسه همین بگذریم,واقعا م بود :) حافظه رم 16 گرافیک nvidia با آخرین و پیشرفته ترین گرافیک پردازنده اینتل با 3.7مگاهرز واقعا جالب بود هارد 4 ترابایتی :)) همینطوری که داشتم کیفش رو میبردم یه سری هم اون بالا به قیمتش زدم که دهنم باز موند و صفحه رو بدون نگاه دیگه بستم :( پولی نبود ها 75 میلیون تومن :0

همش فکر میکنم واقعا کسایی هم هستن که سیستمشون این باشه و پول یه ماشین پژو رو بدن به یه کیس کامپیوتر :؟

حساب کردم اگه 73 ماه کار کنم و هیچی نخرم و خرج نکنم :( طول میکشه تا من اونو بخرم :((

من که یک جوان 21 ساله در ته این زنجیره انسانی :(

و کسایی که پاپاشون هر ماه بهشون پول تو جبیبی بالای 20 تومن میرزه تو حسابشون و هر جشن تولد یه ماشین و موتور لوکس میگیرن :(

واقعا بنظرتون این چنین زندگی کردن فایده داره ؟ حالا ببین از یه کیس به کجا دارم پیش میرم ;)

به هرحال گفتم که بدونید اگه پدر یا مادر یه جوان هستید از یه حسرتش آگاه بشین ;)

تا حسرت های بعدی بدرود ;)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پری کوچک غمگین اطلاعات پزشکی شاید فردا کتابخانه شهید بهشتی تاکستان آقای قاضی eposnow1 شب Dr Navid Nasirpour ♡گاه نوشت های من♡ هموار کنکور